Tiens Üretim Tesisleri

Tiens Üretim Tesisleri

Tiens Üretim Tesisleri

Tiens üretim tesisleri, En Modern Ekipman Zarif Üretim 5000 yıllık tanınmış Çin Sağlık koruma kültürünün yanında, en yeni biyoteknolojiye dayanan Tiens Grubu, doğal esansları ve bilimsel olarak tasarlanmış bileşenleri ileri teknoloji aracılığıyla bir araya getirerek, küresel tüketicilere dört ana ürün kategorisinde güvenli, yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır:

Besin Takviyeleri, Sağlık Ekipmanları, güzellik ve cilt bakımı ürünleri ile ev ürünleri. Dünyaca tanınan bir model tesis olan Tiens Uluslararası Sağlık Endüstriyel Parkı Üretim Üssü, küresel açıdan ileri seviyede bir tasarım felsefesini benimsemiştir ve ultra-modern, tam otomatik üretim ekipmanları ile doludur. Böylelikle, AB, ABD ve Japon kurumlarının belgendirmelerini geçmiş ve çevre dostu, çevresel açıdan güvenli ve enerji tasarrufu sağlayan tasarımlar oluşturmuştur.

Gücünü daha da arttırmak için Tiens Grubu, Alman AZO GmbH & Co. KG, GEA Grubu ve Bosch, İtalyan IMA (Industria Macchine Automatiche S.p.A.) ile İsveçli NORDEN MACHINERY AB gibi dünyanın önde şirketleriyle tedarikçi ilişkileri kurarak, tam otomatik ufak paket üretim hatları, poşet çay üretim hatları, yüksek hızlı kapsül doldurma makineleri ve malzeme dağıtım sistemleri gibi ileri teknolojili sistemler kurmuştur. Bu, Tiens Grubu’nun üretiminin ve ürünlerinin en yüksek uluslararası standartlara uymasını sağlamıştır ve Tiens markasının küresel büyümesi için güçlü bir destek oluşturmaktadır.

Tiens  Grubu’nun Çin’deki Merkezi’nde bulunan üretim tesislerine dayanan ve Vietnam, Etiyopya ve diğer ülkelerdeki üretim üsleriyle desteklenen bir küresel üretim ve tedarik sistemi kurmayı amaçlamaktadır. Tiens Grubu, küresel bir perspektifle küresel bir tedarik zinciri sistemi ve üretim yerleşimi oluşturmuş ve Malezya, İspanya, Hindistan, Rusya, Ukrayna, ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Mısır ve Arjantin’de OEM ve ODM tesisleri kurmuştur. Küresel bilişim yönetim sistemi ve küresel lojistik dağıtım merkezi aracılığıyla, Tiens Grubu üretim kaynaklarını farklı büyük bölgelere ayırarak siparişler, malzeme temini, imalat ve lojistik dağıtım için gerçek zamanlı yönetim gerçekleştirmiş ve böylece Tiens Grubu’nun bütün Tiens tüketicilerine güvenli, doğal, sağlıklı ve yeşil gıda temin edilmesini sağlamıştır.

Kaydet