Şirket Profili

Şirket Profili

Tiens Şirket Profili

Tiens Şirket Profili; 1995’te Bay Li Jinyuan tarafından, Çin’de, Tianjin’de kurulan “Tiens Group Co.Ltd. (Tiens Group”) Uluslararası piyasaya 1998’de girdi, Eylül 2003’de NASDAQ’da işlem görmeye başladı ve Nisan 2005’te, AMEX’e resmi olarak girdi. Tiens, perakende, turizm, finans, ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmış çok uluslu bir gruptur.

190’ı aşkın ülkeyi ve bölgeyi kapsayan bir işle, Tiens’in 190 ülkede ve bölgede alt kuruluşları veya şubeleri bulunmaktadır, ve 20’den fazla ülkede dünya çapındaki girişimlerle stratejik ittifaklar kurmuş bulunmaktadır. Sağlıklı Gıda, Sağlık bakımı, Güzellik ve ev bakımı ürünleri geliştirmekle, Tiens Group, dünya çapında 16 milyondan fazla tüketiciye sağlık, mutluluk, güzellik ve bolluk içinde yüksek kalitede bir yaşam tarzı sunmaktadır.

Kendi yardımsever felsefesiyle, topluma katkıda bulunmakla Tiens Group, Kurumsal sosyal sorumluluğa inanmakta ve şimdiye kadar kamu yararına ve sosyal yardım kuruluşlarına 1.06 milyar RMB bağış yapmış bulunmaktadır.

Eğitimli, yerelleşmiş ve kurumlaşmış bir işgücünün başarılı şekilde yönetilmesi Tiens International’in stratejik hedeflerine katkıda bulunur. Tiens, araştırma, yenilik ve profesyonellik açılarından yenilmez bir uluslararası ekibe sahip olup, bunların arasında 5000 Yönetici bulunmakta ve çalışanlarının % 35’inin eğitimi Master derecesi üstüdür.

Halen Tiens, üstün bir yönetim sistemine ve Altı Ağlı Etkileşim Teorisi, Yeni Swap ve Alternatif teori ve Yeni Süpermarket Teorisi gibi ileri teorilere dayalı olarak Global En İyi ilk 50 sıralamasına yükselmiştir.

  • Vizyon : Global doğrudan satış Endüstrisinin öncüsü olmak.
  • Misyon : Global tüketicilere kaliteli ürünler, eğitim ve çalışma fırsatları sunmak, onların hayat kalitelerini yükseltmek ve uyumlu bir uluslar arası toplum yaratmak.
  • İş felsefesi : Topluma insanların sağlığını düzelterek katkıda bulunmak.
  • Kurumsal Ruh : Çin’e sanayileşme yoluyla ve uyumlu ekip çalışması ve gerçek bir adanmışlıkla daha yüksek amaçlara yönelerek katkıda bulunmak.
  • Kalite Rehberi : İnsan sağlığını meydana getirme gayretinde, teknik yenilemeyi gerçekleştirmede kilometre taşı, desteklenen iyileştirmeler yapmada metot ve müşterileri memnun bırakacak yürek .
  • Organizasyonel Yönetim Prensibi : Bilgiyle yönlendirilen, yönetime dayalı, ilişki merkezli ve insanlara odaklanmış

Kaydet

Kaydet