Tiens Sağlık Parkı

Tiens Sağlık Parkı

Tiens Sağlık Parkı

Her gün, 190’dan fazla ülkede ve bölgedeki 40 milyonun üzerinde hane, aynı Çin şirketinin sunduğu binlerce doğal ve sağlıklı ürünlerin keyfini çıkarmakta. Bu şirketin savunduğu pozitif, doğal ve sağlıklı yaşam biçimi sürdürüyorlar. Bütün ürün ambalajlarında, standart bir logosu bulunmaktadır. Her gün, dünyanın her bir tarafındaki Distribütörlerin yanı sıra şirketin yöneticilerinden ve çalışanlarından binlercesi, 5000 yıllık Çin sağlık koruma kültürünü sizlere ulaştırmak ve böylelikle sağlık mesajını yaymak, girişimcilik ruhunu, refahı, şefkati ve umudu canlandırmak için canla başla çalışmakta.

Dünyanın her köşesinde, Microsoft, Pfizer, IBM, ve China Telecom gibi küresel olarak tanınan şirketler, bu şirketle stratejik ortaklıklar kurarak, çeşitli iş kollarını birleştiren küresel bir kuruluş oluşturmuşlardır. Şimdiye kadar, bu küresel platform binlerce tüketiciyi ve işi kendisine çekerek Çin sağlık koruma kültürüne ve şirketin uluslararası markasına büyük ilgi göstermelerini sağlamıştır. Güzel bir yaşam arzusuyla, şirketin gelişimini ve büyümesini şirketimizle (– Tiens Grubu –ile) birlikte izlemektedirler.

TIENS’te bütün Distribütörler ve personel, “Dünya Sağlığının İyileştirilmesi, Topluma Hizmet, İşin Geliştirilmesi ve Ülkenin Ödüllendirilmesi” şeklindeki şirket politikası içerisinde çalışmaktadır ve şirketin “Sevgiyi Hissetme, Yaratma ve Yayma” şeklindeki kültürünü tamamen benimsemişlerdir. TIENS Distribütörleri ve personeli, kendilerini Tiens Grubu’nu Global Fortune 500 listesi içindeki şirketlerden biri haline getirmeye adamışlardır. Başkan Li Jinyuan’ın “Daha Büyük Bir Sağlık Sektörü” hedefine doğru başarılı yönlendirmesi altında, Tiens Grubu sadece küresel bir kuruluş olarak değil, aynı zamanda toplum sağlığını arttırmak, gelişim fırsatları yaratmak ve umut yaymak gibi küresel amaçlarla hizmet etmeye çalışmaktadır.

Kökleri sıkı sıkıya Çin’e bağlı bulunan TIENS, küresel tüketiciler için hızla kozmopolit bir marka haline gelmektedir. Tiens Grubu’nun gelişim süreci, şu gelişim döngüsünün bir örneğidir: “HayaliHayal Edin – Hayalin Peşine Düşün- Hayali Gerçekleştirin– Hayalin Ötesine Geçin”.

Şimdi, lütfen Tiens Grubu’nun bu şirket profilini açarak başarı hikayelerinin keyfini çıkartın ve siz de onun bir parçası olun.