Tiens Marka Değeri

Marka Değeri

Tiens Marka Değeri

Tiens Marka Değeri , İnsan ağlarına (Network)’lerine ve binlerce milyon aileden toplanan sosyal kaynağın entegrasyonuna dayanmaktadır. Biz, kendimizi, üyelerimizle ortak menfaatlerin arayışına adamış bulunuyoruz. Bizim daima inandığımız şey, siz bir kere Tiens’in bir üyesi olduğunuzda, bizim tek bir aile olacağımızdır. Elele, Tiens vatandaşlarından her biri Tiens markasının olmazsa olmaz bir parçasıdır. Yan yana, Tiens vatandaşlarının her birinin Tiens markasının büyüklüğü açısından önemi vardır.

Bay Li Jinyuan
Tiens Grubu Başkanı

Kuruluşunun ilk aşamalarında Tiens Grubu stratejik amacını tescilli bir marka oluşturmak olaraktanımlamıştır. Bunun sonucu olarak, Tiens Grubu bir marka stratejisi oluşturmak ve dünya klasmanında bir marka geliştirmek amacıyla markanın imajını sağlamlaştırmak için büyük yatırımlarda bulunmuştur.

2006 yılının sonunda, Tiens Grubu “Tek Dünya, Tek Aile” Tiens marka çekirdeğini oluşturmuş ve çekirdek değerler olarak “Olağanüstü Yenilik”, “Üst Düzey Sorumluluk” ve “Kusursuz Ekip” ve marka sloganı olarak da “Birlikte Paylaşıyoruz” ile uzun vadeli marka stratejisini oluşturmuştur. Mayıs 2007’de, Tiens Grubu “Küresel Marka Stratejisi ve Yeni Logo Teşhir ve Tanıtım Konferansı’nı yapmıştır. Tiens, “Küresel gelişim stratejisi”ne ve “Küresel Bir Tescilli Marka Oluşturma” amacına sadık kalmıştır. Şimdiye kadar, Tiens 100’den fazla ülkede Tiens, Time Shadow ve “DiCHO” gibi temel ürünlerin ticari markalarının tescili için başvurularda bulunmanın yanı sıra, örneğin AB Ticari Marka Organizasyonu ve Afrika Fikri Mülkiyet Birliği (OAPI) ile işbirliği içerisinde Markaların Uluslararası Tescili amaçlı Madrid Sistemi aracılığıyla uluslararası tanınan ticari marka belgelendirmeleri yapmıştır.

Son olarak, Tiens Grubu’nun “Tiens” ticari markası Devlet Sanayi ve Ticaret İdaresi bünyesindeki Çin Ticari Markalar Başkanlığı tarafından “Ünlü Ticari Marka” ile şereflendirilmiştir.

Tiens Grubu’nun markası, sürdürülebilir gelişimi için sağlam bir temel oluşturmuş ve tanınmış birkaç değerlendirme kuruluşundan takdir almıştır. Yakın zamanda, Tiens Grubu “2010 Yılı Çin 500 En İyi Özel İşletmesi” sıralamasında 22. sıraya yerleşmiş, markası “2007 yılı Çin Yılın Küresel Markası (Sağlık Ürünleri)” ünvanıyla onurlandırılmış, Asya Marka Töreni’nde “En iyi 500 Asya Markası” arasında girmiş, Çin Marka Konferansı’nda “Asya Sağlık Sektörü’nde En İyi 10 Marka Kurumu” arasına seçilmiş ve Dünya Girişimciler Forumu’nda “2009 Yılın Çin Markası” ödülünü almıştır. 2010 yılında, Tiens “Çin Markalarının Küreselleşmesine Katkıda Bulunan İşletme” ve “Sağlık Ürünleri Sektöründe Uluslararası Alanda Etkili Marka” gibi ödüller almıştır. Çin’de, Tiens Grubu’nun marka değeri 11.058 milyar RBM’nin (~ 1,3milyar €) aşmıştır.

Kaydet