Tiens Kalite Standartı

Tiens Kalite

Tiens Kalite Standartı

Tiens kalite standartı nı ön plana çıkartın, sıkı çalışmayı sürdürün, “Dünya Sağlığını İyileştirme, Teknik Yenilikleri Destekleme, Sürekli İyileştirmeler Yapma ve Müşterileri Memnun Etme” şeklinde kaliteli hizmet amacına uygun bir şekilde, Tiens Grubu küresel standartlarda yönetim sistemini benimsemiş ve uluslararası yasalar ve yönetmeliklerle birleştirerek, “Tiens Grubu Küresel Kalite Yönetimi ve Besin Güvenliğini Koruma Sistemi”ni oluşturmuştur ve bu sayede ürün güvenirliği yönetimi uluslararası platformda ileri bir seviyeye erişmiştir.

Çin’in HACCP sertifikasyonundan geçen ilk büyük ölçekli Besin Takviyesi üreticisi olarak, Tiens Grubu ayrıca ISO9001 Kalite Yönetimi Sistemi Sertifikasyonu, ISO22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasyonu, Devlet İlaç ve Sağlık Ürünleri GMP Sertifikasyonu ve ISO17025 Uluslararası Laboratuvar Yönetim Sistem Sertifikasyonu’ndan geçmiştir. Tiens Grubu’nun çeşitli ürünleri AB Ürün sertifikasyonlarından ve Japon Sağlık ve Refah Bakanlığı sertifikasyonundan geçmiştir ve çevre koruma koşullarını da sağlamaktadır.

Tiens Grubu’na 190’den fazla ülke pazarına erişim imkanı verilmiştir. Tiens Grubu, kapsamlı network yönetim sistemini kullanarak imalat, tedarik zinciri ve müşteri hizmetlerini birleştirmiştir.

Ürünlerini yerel ana pazarlara sunarak, farklı milliyetlerden, farklı inançlardan tüketicilerinin taleplerini karşılamıştır ve bunlara yüksek kalitede, güvenilir ve sağlıklı ürünler sağlamaktadır.

Profesyonel kalite yönetim sistemini kullanan Tiens Grubu, sanayi-üniversite işbirliğini aktif bir şekilde teşvik etmekte, bağımsız yenilikçilik kapasitesini sürekli olarak arttırmaktadır. 2009 yılında, Tiens Grubu’nun Test Merkezi Çin Denetim ve Karantina Akademisi’nin “İşbirliği Yapılan Laboratuvarlar” arasındaki ilk şirket laboratuvarı olmuştur.

Tianjin Giriş Çıkış Denetim ve Karantina Bürosu ve Hayvan, Bitki ve Gıda Denetim Merkezi (APFIC) ile bir “Teknik İşbirliği Anlaşması” imzalamıştır. Ağustos 2011’de, Tiens Grubu ile Çin Denetim ve Karantina Akademisi (CAIQ) güçlü bir birlik oluşturarak Çin’in ilk Besin Takviyeleri güvenliği araştırma merkezi kurmuşlar ve “Bilimsel Teknolojik İlerleme için CAIQ-TIENS Ödül Fonu”nu başlatmışlardır.

İki taraf da gıda denetimi sektörünün teknik sorunlarının üstesinden gelme, büyük yetenekler geliştirme, devlet seviyesinde veya uluslararası bilimsel araştırma projelerine başvurma, iki tarafın da bilimsel araştırma kapasitesini ve gıda denetimi değerlendirme ve test etme seviyelerini yükseltme, üçüncü kişi denetim hizmetleri sunma ve genel olarak daha fazla sosyal sorumluluk alma konularında işbirliklerini onaylamışlardır. Bu işbirliği, Çin’in bilimsel ve Kapsamlı Besin Takviyesi sektörü standartları oluşturması, ülkenin denetim ve karantina becerilerini iyileştirmesi ve gıda sanayiinin hızlı, sürdürülebilir gelişimini hızlandırılması için güçlü bir destek sağlayacaktır.

Çoğu ülkede, Tiens sadece yüksek kalite, doğal ve sağlıklı ürünler açısından tanınmakla kalmayıp, aynı zamanda, sıklıkla Ulusal standartlardan daha yüksek olan katı kurumsal standartlar uygulamakla eş anlamlıdır. Tiens’e göre bir işletme, müşterilere güvenli, yüksek kalitede ve sağlıklı ürünler sağlayarak, insan sağlığına ve refahına saygı göstererek “Dürüst Şirket İşletme” prensibine uygun davranmalıdır. Tiens Grubu’nun şirket kültürü dürüstlükten ve saygıdan gelmektedir ki, buna dayalı olarak Tiens Grubu, sadece küresel tüketicilere yüksek kalitede ve sağlıklı ürünler sunmakla kalmayıp, aynı zamanda “Muhteşem Sağlık” endüstrisini kurmaya da gayret edecektir.

Tiens, uluslararası tanınmış bir marka oluşturma faaliyetleri sırasında modern, yüksek kalite ve yüksek standartlı ürünler yoluyla “Büyük Sağlık” endüstrisinin gelişmesine katkı sağlama sözü vermektedir.