Tiens Merkez Ofisi

Tiens Merkez Ofisi

Tiens Hakkında

Tiens hakkında; 1995 senesinde kurulmuş ve 1998 senesinin başlarında uluslararası pazara kendi gelişmesinin uluslararası hale gelen paradigmasıyla birlikte girmiştir 103 ülkede ve bölgede tesis ettiği şubeleriyle birlikte, Birleşik Devletler, Almanya, Malezya, İspanya, Mısır gibi 10`un üzerinde deniz aşırı teşebbüste geniş kapsamlı stratejik ortaklıklar tesis etmiş bulunmaktadır. Çin`de Tiens 33 vilayet seviyesinde bayiler ve 100 adet ikinci seviye bayiler ve 3.000 tekel mağazaları tescil etmiştir.

Tiens, kendi ürünlerini 190 ülkeye ve bölgeye satmakta ve dünya çapında yaklaşık olarak 10 milyon düzenli müşteriye sahip bulunmaktadır.

Tiensson teknoloji ürünü biyoteknoloji’ye dayanarak, Tiens geleneksel Çin tıbbı ve hayat besleyen metodolojilerin esasının araştırılmasına yoğunlaşmış bulunmaktadır, ve ürünlerini toplamda 200 tür ürünü bulan 5 ana kategoride toplamıştır. Ürünlerinin kalitesi ileri üretim ekipmanlarının ve teknolojilerini Almanya,Birleşik Devletler ve diğer gelişmiş ülkelerden ithal edilmesiyle de temin edilmektedir.

Tiens Group, ilaçlar ve sağlık ürünleri için ISO9001: 2000, GMP Belgesi kalite sistem belgelendirmesini ve Çin`de HACCP Yönetim Sistemi belgelendirmesini de elde etmiş bulunmaktadır. Tiens ürünleri ayrıca sırasıyla İslam Birliği ve Musevi Kilisesi tarafından verilen Kosher Belgesi ve Helal Belgesine sahip bulunmaktadır. İki devlet düzeyli patent sahibi olarak Tiens ulusal ve küresel yönlendirici nitelikteki üretim teknolojilerinin nedeniyle pek çok onur ve ödül almış bulunmaktadır. Şirkete Çin Kalite Denetim Birliği tarafından “Kalite ve Hizmet sonrası Çifte Garantili Ulusal Teşebbüsü”, Çin Tüketici Korunumu Vakfı tarafından “Kalite & Hizmet Garantileriyle Tüketici Hakkı Koruma Ulusal Dürüstlük birimi” verilmiştir.

Birleşmiş Milletler tarafından “Küresel Ekolojik Güvenlik konusunda en iyi teşebbüs” olarak nitelendirilmiştir.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet