Tiens Arge

Tiens Arge

Tiens Arge

Tiens Arge ile Teknik yenilikler oluşturun ve sektörde lider olun Sağlık Ekipmanlar Laboratuvarı Sağlık Ürünleri Geliştirme Laboratuvarı Sağlık Ürünleri Geliştirme Laboratuvarı Renkli Kozmetik Ürünler Laboratuvarı TIENS Yaşam Bilimleri ve Teknoloji Araştırma Enstitüsünün dışarıdan görünümü Tiens Grubu tarafından özenle planlanan ve inşa edilen, TIENS Yaşam Bilimleri ve Teknoloji Araştırma Enstitüsü küresel toplum sağlığını iyileştirmeye adanmıştır. Yenilikçi, ileri teknolojiler kullanan ve en iyi bilim insanlarını bünyesinde barındıran araştırma enstitüsü, sanayiden, üniversiteden, araştırma enstitüsünden ve piyasalardan elde edilen kaynakları birleştiren bir “Sağlık Teknik Yenilik Sistemi” oluşturmuştur. Bu, Tiens Grubu’nun sağlık sektöründeki teknik rekabetçiliğini daha da artırırken, TIENS Büyük Sağlık Endüstri Zinciri’nin gelişimini de hızlandıracaktır.

Araştırma Enstitüsü, doktora ve master dereceli teknik uzmanlardan oluşan ve yılların verdiği önemli iş birikimini bir araya getiren bir ekip istihdam etmektedir. Enstitü ayrıca birinci sınıf uluslararası bilimsel, gelişimci ve yenilikci ekipmanları kullanmaktadır ve bugüne kadar çok sayıda anahtar devlete, eyalete ve belediyeye ait bilimsel araştırma projesinde (örneğin, “On Birinci Beş Yıllık Plan”, Ulusal Teknoloji Destek Programı, Ulusal İleri Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Programı (863 Program) ve Tianjin Şehri Anahtar Teknik Yenilikler Projesi) başarılıyla yer almıştır.

2005 yılında, araştırma enstitüsü “TIENS Doktora Sonrası Çalışma İstasyonları” kurarak, Tiens Grubu’nun yeniliklerini tescilli temel teknolojilerle güçlendirmiştir. 2008 yılında, birkaç tane bakanlık ve hükümet komisyonu tarafından dikkatle denetlendikten ve onaylandıktan sonra, TIENS Yaşam Bilimleri ve Teknoloji Araştırma Enstitüsü, Çin’in sağlık ürünleri sektöründeki ilkDevlet Tarafından Akredite İşletme Teknoloji Merkezi” olarak derecelendirilmiştir. Böylece, çok sayıda önemli ArGe görevi almıştır. Tiens Grubu’nun teknik yenilik kapasitesi,

TIENS besleyici Besin Takviyeleri (özellikle kalsiyum portföyü), yaşlanma karşıtı ve cilt bakımı ürün yelpazeleri ve Meyve ve Sebze Temizleyicisi türü cihazlar gibi ürünlerinin kusursuz piyasa performansı ile kanıtlanmıştır.

Akıllıca bir tasarıma sahip olan araştırma enstitüsü, araştırmacılar ve bilimsel projeler için ideal bir ortam sunmaktadır. Bu amaçla, enstitü uluslararası son teknoloji bilimsel araştırma cihazları ve ekipmanları satın almak için 80 milyon RBM (> 9milyon €) tutarında yatırım yaparak, en modern ürün ve teknoloji geliştirme platformu yaratmıştır.

2009 yılında, Tianjin Şehri Fikri Patent Dairesi tarafından onaylanan Tiens Grubu, “Tianjin Şehri’ndeki İlk Patentli Pilot İşletme (Yaratıcılık Türü)” unvanını almıştır. 2011 yılında, Başkan Li Jinyuan’ın “Büyük Sağlık” sektörünü kurma planına sadık kalan Tiens Grubu, Tianjin Belediyesi Bilim ve Teknoloji Komisyonu’nun onayıyla, “Tianjin Şehri Sağlıklı Yaşam ve İşlevsel Besin Teknik Mühendislik Merkezi” olarak adlandırılmıştır.

Kendi teknolojik kaynaklarını tam olarak kullanan enstitü, olağanüstü ArGe ekibine ve birinci sınıf ArGe tesislerine duyduğu güvenle, Tiens Grubu’nun yeniliklerini ve gelişimini daha da güçlendirmektedir. Bilimsel ArGe sektöründe, araştırma enstitüsü Tiens Grubu’nun Çin’in sağlık ürünleri sektöründeki önde gelen rolünü arttırmakta ve tüm sektörün teknik seviyesini yükseltmektedir. Bu, dünya üzerindeki TIENS tüketicilerinin kalitesi en son bilimsel araştırmalarla garantilenmiş ve güvenceye alınmış ürünlerle sağlıklı ve doğal bir yaşam tarzı sürdürmelerini sağlamaktadır.